References

References

Dijital enerji çözümlerindeki güvenilir partneriniz olarak, sektördeki deneyimimiz ve uzmanlığımızla size etkili ve güvenilir çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Müşteri Yorumları

No testimonials found.

References

İ. Eren Yiğit

GES Operasyon Direktörü

Loggma firması ve geliştirdikleri Solarify programı ile tanışalı kısa bir süre oldu. Kullanıcı dostu, kolay bir ara yüzü ile yeni kullanıcıların çabuk adapte olabileceği, kendi ayarlarını kolayca yapabilecekleri bir sistem olarak öne çıkmakta. Çalışan ekibin müşteri odaklı, proaktif bir yaklaşımla sorunlara kısa sürede müdahale etmeleri ve müşteriden gelen talepleri hızlıca adapte etmeye çalışmaları, kullanıcıların zamanını verimli kullanmasında kolaylık sağlamakta.

References

Emrah Çoban

İşletme Bakım Müdürü

Loggma firması tarafından üretilen Solarify izleme sistemleri, ülkemiz için yeni bir sektör olan “güneş enerjisinden elektrik üretimi” alanında tamamıyla yabancı oyuncuların olduğu bir dönemde ortaya çıkmış ve tam olarak yerli yatırımcıların ihtiyacını karşılamaktadır. Yapay zeka tabanlı sistem ile olası kaybınızı minimize ederken, işletme ve bakım açısından da kolaylık sağlıyor. Sahip olduğu tecrübe ve mühendislik kabiliyetleriyle taleplerinize hızlı çözüm üreten teknik bir ekip ile çalışmak gibisi yok.

References

Hamza Yüksel

İş Geliştirme ve Proje Uzmanı

Solarify ile yaklaşık 6-7 ay önce tanıştık ve bu süreçte her soruna hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışan, müşteri memnuniyetine odaklı ve yenilikçi fikirlere açık güzel bir ekiple karşılaştık. Solarify’ın sahip olduğu; yapay zekâ çözümleri, sahadaki sorunları hızlıca tespit etme konusunda yardımcı üretim haritası, sayfaları ve iş emri yönetimi özellikleri sahalarımızın verimliliğine katkısını bu kısa süreç içerisinde bile fazlasıyla gözlemledik. Bu anlamda iş birliğimizin uzun yıllar olacağını umut ediyor, değerli ekibe destekleri için teşekkür ediyoruz.

References

Nergis Pınar Çalmaz

İşletme Bakım Müdürü

Solarify ekibiyle yaklaşık 2 sene önce tanıştık. İşe hakimiyetleri ve müşteriye yaklaşımları tercih sebebimiz oldu. Sistemin kolay anlaşılabilir olması ve kendi istediğiniz şekilde düzenlemeleri yapabiliyor olmanız büyük bir avantaj.

References

O. Burak Demir

Enerji ve Makina Bakım Koordinatörü

Solarify uzaktan izleme sistemini kullanmaya başlamadan önce günlük üretimleri takip etmek için çok fazla zaman kaybım olmaktaydı ve aldığım sonuçlar gerçek değerlerden çok farklıydı. Solarify kullanmaya başladıktan sonra işleri takip etmek için harcadığım süre çok kısaldı ve aldığım sonuçlar gerçek değerler ile aynı. Basit kullanıcı ara yüzü sayesinde istediğim tüm verileri anlık olarak görebiliyorum. Ayrıca mobil uygulması olduğu için her yerden takip etme şansına sahibim. Teknik destek ekibi inanılmaz bilgili ve işlerini iyi yapmakta. Verimlilik takibine önem veren tüm işletmelere tavsiye ediyorum.

References

Adnan MUTLU

Enerji Santralleri İşletme Sorumlusu

DMY gruba ait yaklaşık 20 mw GES santralinde kullanmakta olduğumuz Türkiye’nin ilk yerli inverteri mavi soların uzaktan izleme partneri olan Loggma, bizleri en iyi şekilde anlayıp tüm sorularımıza cevap vermiş ve vermektedir. Bizlerin düşüncelerine önem veren, isteklerimizi kendi tecrübeleri ile pekiştirerek katma değerli projeleri açığa çıkaran Loggma ekibine teşekkür ediyorum.

References

Cüneyt Selçuk Güngör

Müşavir Elektrik Elektronik Mühendisi

CSG Enerji ve Mühendislik 2014 yılından bu yana ülkemiz ağırlıklı olmakla beraber Yurtiçi ve Yurtdışı proje yönetimi, denetimi ve proje sonrası takip destekleri vermektedir. Solarify ile 1 yıldan fazla süredir çalışıyoruz, öncesinde çalışan santralleri inverter firmalarının sistemleri ile yapmaya çalışıyorduk. Farklı markaları ayrı ayrı programlar ile takip etmek, bununla ilgili verileri toparlamak bir sorun, inverter firmalarının arıza bildirimi, üretim kıyaslamaları, arıza bakım takipleri, ve kolay kullanım gibi Solarify’a özel hizmetlerden yoksunduk. Kendilerine hem bizim hem yatırımcılarımızın takiplerini kolaylaştırdıkları, santral takiplerinde hızlı tespit ve uyarılar ile gelir kaybını azalttıkları için çok teşekkür ederiz. Yazılımı sürekli geliştirmeleri, servis konusundaki hızlı geri dönüş ve bilgi paylaşmayı seven tavırları nedeni ile bizde yerleri kesinlikle çok ayrı.

References

Güray Erol

Genel Müdür

Yaklaşık dört yıldır GES sektöründen tanıdığımız LOGGMA firmasının Solarify uzaktan enerji izleme sisteminin, demo versiyon üzerinde verdiğimiz geri bildirimlerle adım adım geliştirilişini takip ettik. Artıbir Enerji olarak, güneş ve rüzgar santrallerimizin devreye girmesinden sonra ekibimiz tarafından düzenli olarak raporlanan santrallerin enerji üretimi, kazancı ve güncel bilgilerinin istenilen anda kontrol edilmesi, hem web hem de mobil ortamda istenilen bilgilerin görüntülenebilmesi, yapılan iş takibinin standardize edilmesi maksadıyla LOGGMA/Solarify ile ticari olarak çalışmaya başladık.Bu süre zarfında bir ilke imza atıp, sadece Güneş Santralleri için hizmet veren Solarify yazılımını Rüzgar Santrallerine de entegre edecek halde paydaş geri bildirimleri vererek, yeni sürümü kullanan ilk RES müşterisi olma özelliğini de taşımaktayız. Satın alma sürecinden bugüne kadar yaklaşık bir yıldır yakinen çalıştığımız LOGGMA ekibi hızlı müdahalede bulunma ve müşteri odaklı olma konusunda çok iyiler. Solarify yazılımı da kolay ara yüzü, kullanıcı dostu olması ve hızlı adapte olunabilmesi ile yazılımın hem web hem de mobil tarafta kullanım memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

References

Onur Mesut Karadeniz

Satış Yöneticisi

Güneş panellerinin performansını anlık olarak takip etmek, son derece kritiktir. Bu yüzden, güneş enerji santrallerinde uzaktan izleme sistemi, son derece önemli bir role sahiptir. LOGGMA’nın Solarify izleme sistemini kullanan yatırımcılar, güneş panellerinin ürettiği enerji miktarını, hava koşullarını ve olası arızaları tespit etmede bakım onarım ekibine büyük katkı sağlamaktadır. İzleme sistemden alınan bu bilgiler ile sistemin verimliliğini artırmak ve olası sorunları hızlıca çözmemize yardımcı olmaktadırSolarify izleme sistemi enerji üretimini optimize etme ve sistemi güvenilir bir şekilde işletmemize olanak sağlıyor. Aynı zamanda bizler için işletme maliyetlerini düşürerek ve bakım süreçlerini kolaylaştırıyor.

References

Niyazi Akbaba

Kurucu Ortak- Operasyon Müdürü

1994 yılından bu yana kontrol – otomasyon ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet gösteren Kontek Enerji’nin “Solar Allience” ağındaki en eski partner firmalarından biri olarak Sunra Enerji; hem endüstriyel & ticari (C&I), arazi hem de mesken projeleri üreten ve uygulayan bir güneş enerjisi firmasıdır. Sunra Enerji olarak, şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğumuz tüm projelerimizin uzaktan izleme süreçlerinde; kısa sürede aksiyon, hızlı ve etkin çözümler ve 7/24 hizmet olanağı sunan, dinamik ve çözüm odaklı bir ekibe sahip çözüm ortağımız LOGGMA ile çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz

References

Emrah Sarı

Yönetim Direktörü

MAXIMA Enerji olarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde 370 MW’ın üzerinde referansımız, +60 üzerinde mühendis ve tekniker çalışanımız ile Türkiye’nin toplamında en büyük GES Bakım & Onarım firmasıyız.GES Bakım&Onarım sektörünün öncü şirketlerinden biri olarak, LOGGMA firmasının geliştirdikleri Solarify programı ile tanıştık. Sürdürülebilirliği ve kullanıcı dostu yaklaşımları ile markamız çatısındaki müşterilerimize raporlama ve analizler konusunda fayda sağladığına inanıyoruz.Tüm veri akışı süreçlerinin otomatikleşmesi adına çözüm sunan ve verilerin tek bir çatı altında raporlama yapabilmemiz sağlayan “Solarify hizmeti” için LOGGMA’ya ve ekibine teşekkür ederiz.

References

Erkal Mutlu

İş Geliştirme Müdürü

Yiğit Akü olarak, 2022 yılından beri başladığımız yenilenebilir enerji yatırımlarının eşzamanlı kontrolünü LOGGMA’nın Solarify portalı ile sürdürüyoruz. Solarify’ın detaylara verdiği önem, kullanıcı dostu ve yerli yazılım güncellemeleri özellikle bize kolaylık sağlıyor.LOGGMA ailesinin, gelişen sektör ve müşteri talepleriyle uyumlu teknolojiyi benimseyen çözümleriyle sürdürülebilir bir işbirliği sağlayacağımıza tam bir inancımız var. Katma değerli işbirlikleri için teşekkür ederiz.

Need More Information?

Great! We’re here!